Kategorijos

Apie mus

  • Parduodame italų įmonių CML International, Garboli, Pedrazzoli, Gecam, Parmigiani, ispanų Autopulit metalo apdirbimo stakles ir technologijas; vokiečių  REMS WERK įrankius ir įrengimus santechniniams darbams.
  • Konsultuojame dėl pageidaujamos gamybos programos, apdirbimo technologijų.
  • Apmokome dirbti su šiomis technologijomis ir įrengimais.
  • Suteikiame garantinį servisą.
  • Atliekame techninius vertimus iš anglų, rusų kalbos.

Įmonę Litremsas įkūrėme 1994 m. Buvome pirmieji, pradėję Lietuvoje  prekiauti Vokietijos gamyklos REMS WERK aukštos kokybės profesionaliais santechnikos darbų įrankiais ir įrengimais. Tuo metu mūsų prioritetas buvo įtvirtinti šią produkciją šalies rinkoje. Darbo sėkmę užtikrino dalijimasis patirtimi su partneriais iš Danijos ir Vokietijos, dalyvavimas statybos ir technikos parodose, įrankių ir įrengimų pristatymasseminarų metu. Bendraudami su Lietuvos pramonės įmonių vadovais, ir matydami naujų gamybos idėjų ir technologijų poreikį, 2000 m. pradėjome prekybą moderniomis vamzdžių ir profilių lenkimo, formavimo, šlifavimo, poliravimo staklėmis, įrengimais bei automatinėmis linijomis. Palaipsniui plėtėme veiklą už Lietuvos ribų - mūsų siūlytos staklės sėkmingai dirba Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos gamyklose.

© 2024 UAB "Litremsas" | Vamzdžių ir profilių apdirbimo įrengimai. Visos teisės saugomos. Svetainesnemokamai.lt - interneto svetainių kūrimas ir nuoma:
www.svetainesnemokamai.lt

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau