Kategorijos

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymas grynais atsiimant prekes iš "Litremso" biuro

Atsiskaityti grynais pinigais galima atsiimant užsakymą iš mūsų biuro. Tokiu atveju Jums vis tiek reikia suformuoti užsakymą internetu www.remsirankiai.lt  parduotuvėje, kad mes galėtumėme paruošti Jūsų užsakomas prekes. Kai užsakymas paruoštas atsiėmimui, Jums yra išsiunčiamas apie tai informuojantis elektroninis laiškas. Rezervuotos prekės saugomos penkias darbo dienas. Jeigu per tiek laiko neatsiimate užsakymo, tuomet rezervacija panaikinama ir prekės grąžinamos į prekybą. Atsiskaityti banko kortelėmis kolkas galimybės nėra.

 Elektroninė bankininkystė : mokejimai pavedimu per banka.


 

Atsiskaitymas per sistemą Mokėjimai.lt

Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą per mokėjimai.lt sistemą.

Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į Mokėjimai.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą.

Apmokėjimą per Mokėjimai.lt matysime iš karto, todėl atsiskaitant šiuo būdu, Jūsų užsakymo vykdymo laikas bus trumpiausias.

Bet jei iškilo kažkokių klausimų, kreipkitės telefonu Tel: 370 69815195 arba el. paštu litremsas@gmail.com.  Malonaus apsipirkimo!


„Mokilizingas“ iki 10 mėn. – BE JOKIO PABRANGIMO!

  • metinė palūkanų norma – 0 %;
  • sandorio sudarymo mokestis – 0 %;
  • avansas – 0 %;
  • mėnesinis tvarkymo mokestis – 0 Eur;
  • sutartis sudaroma  10 mėn. laikotarpiui.

Pavyzdžiui, jei įsigyjamos prekės kaina yra 732,05 Eur ir sutartis sudaroma 10 mėn., metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis tvarkymo mokestis – 0 Eur, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 0 %, mėnesio įmoka – 73,21 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 732,05 Eur. Skolinantis kitokią nei 732,05 Eur sumą - nurodyti dydžiai gali skirtis.

Atidarykite bet kurią Jus dominančią prekę ir šalia kainos pamatysite lizingo skaičiuoklę, kuri paskaičiuos mėnesinę įmoką. Jeigu kaina Jums tinka, tuomet įsidėkite prekę į krepšelį, atlikite pirkimą ir kaip atsiskaitymo būdą pasirinkite "Mokilizingas". Būsite automatiškai nukreipti į lizingo kompanijos puslapį, kur galėsite pasirašyti sutartį. Kai tik sutartis bus pasirašyta, mes nedelsiant pradėsime Jūsų užsakymo vykdymą.

Akcijos sąlygos galioja perkant prekes, kurių vertė nuo 50 € iki 10 000 € išsimokėtinai internetu.
Remiantis vartojimo kredito įstatymu, vartojimo kredito sutartys negali būti sudaromos nuo 22:00 iki 7:00.
 

© 2024 UAB "Litremsas" | Vamzdžių ir profilių apdirbimo įrengimai. Visos teisės saugomos. Svetainesnemokamai.lt - interneto svetainių kūrimas ir nuoma:
www.svetainesnemokamai.lt

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau