Visi specialūs pasiūlymai Prekių katalogas
Kategorijos

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymas grynais atsiimant prekes iš "Litremso" biuro

Atsiskaityti grynais pinigais galima atsiimant užsakymą iš mūsų biuro. Tokiu atveju Jums vis tiek reikia suformuoti užsakymą internetu www.remsirankiai.lt  parduotuvėje, kad mes galėtumėme paruošti Jūsų užsakomas prekes. Kai užsakymas paruoštas atsiėmimui, Jums yra išsiunčiamas apie tai informuojantis elektroninis laiškas. Rezervuotos prekės saugomos penkias darbo dienas. Jeigu per tiek laiko neatsiimate užsakymo, tuomet rezervacija panaikinama ir prekės grąžinamos į prekybą. Atsiskaityti banko kortelėmis kolkas galimybės nėra.

 Elektroninė bankininkystė : mokejimai pavedimu per banka.

 

 Atsiskaitymas per sistemą Mokėjimai.lt

Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą per mokėjimai.lt sistemą.:

Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į Mokėjimai.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą.

Apmokėjimą per Mokėjimai.lt matysime iš karto, todėl atsiskaitant šiuo būdu, Jūsų užsakymo vykdymo laikas bus trumpiausias.

Bet jei iškilo kažkokių klausimų, kreipkitės telefonu Tel: 370 69815195 arba el. paštu litremsas@gmail.com.  Malonaus apsipirkimo!

© 2017 UAB "Litremsas" | Vamzdžių ir profilių apdirbimo įrengimai. Visos teisės saugomos. Svetainesnemokamai.lt - interneto svetainių kūrimas ir nuoma:
www.svetainesnemokamai.lt